Soehnle 63538

100 g
LCD displej
strieborné

• rýchlo sa vypne displej

• Veľmi elegantný výrobok, "čistý", nevtieravý, jemný.
    • Reaguje okamžite na váhu, veľké číslice.
    • Žiadne vypínače, čakacie doby.
    • Pre mňa žiadne.

Výrobok je tenký, ľahký, kombinácia priehľadného skla z hornej časti, jemnej striebornej farby spodná časť.
    Elegantný, nevtieravý výrobok, ktorý sa hodí do každého priestoru.
    Reaguje okamžite, bez zapínania a čakacej doby, vypína sa tiež sama. Veľké čísla.
    Odporúčam. Pre mňa vynikajúca kúpa.
    Len keby ukazovala menšiu váhu :-) ale to nie výrobkom, ale mojou "maličkosťou", tým som myslela moju nadváhu. :-)

Max. nosnosť
150 kg
Presnosť
100 g
LCD displej
strieborné

Ultratenká štýlová osobná váha SLIM SILVER značky Soehnle.  - ultratenká štýlová osobná váha Slim Silver

•  výška iba 20 mm
  • váha je vyrobená  z bezpečnostného skla
  • nášľapná plocha je vysoko stabilná
  • automatické zapnutie po vstupe na váhu
  •  max. nosnosť 150 kg
  •  presnosť váženia 100 g
  • batéria 1 x 3 V
  • záruka 5 rokov
  • materiál: bezpečnostné sklo
  • farba: strieborná
  • rozmery: 33 x 33 x 2 cm

• rýchlo sa vypne displej

• Veľmi elegantný výrobok, "čistý", nevtieravý, jemný.
    • Reaguje okamžite na váhu, veľké číslice.
    • Žiadne vypínače, čakacie doby.
    • Pre mňa žiadne.

Elegantný, nevtieravý výrobok, ktorý sa hodí do každého priestoru.
    Odporúčam. Pre mňa vynikajúca kúpa.