AEG PW 5571

čierne

• - cena
    • - kvalita
    • - problém pri dodaní tovaru
    • - neochota dopravcu doručiť tovar na inú adresu, čo nebolo spôsobené mojou chybou (tovar som si objednal do firmy, no keďže dodacia lehota sa predĺžila vinou obchodu, v čase dodania zásielky som už bol na dovolenke). Zásielku som si potom musel vyzdvihnúť sám u dopravcu po jeho vyhľadávaní (t.j. jeho dopravného prostriedku) v meste.

- odporúčam

Typ váhy
elektronické
Max. nosnosť
150 kg
Presnosť
100 g
čierne

AEG Waga łazienkowa AEG PW 5571 FA (kolor czarny)

PW 5571 FA

Szerokość produktu 390 mm

Głębokość produktu 300 mm

Kolor produktu

Czarny

Liczba użytkowników 10 użytkownik(-nicy)

Typ kontroli

Dotyk