Medisana PSD 40461

OSOBNÁ VÁHA POPIS: Vždy k dispozícii a pripravená podať ten najlepší výkon. Tak by sme mohli charakterizovať váhu Medisana PSD, ktorá funguje na klasickom - dobre známom -...
Doporučená ponuka Allegro.sk

Pamäť
0 osob
LCD displej
čierne

Kvalitný výrobok za celkom slušnú cenu, verím, že pri dobrom zaobchádzaní mi dlho vydrží. Zatiaľ spokojnosť na 100%,odporúčam.

• , zakúpené v Leontyna.sk

LCD displej
čierne

OSOBNÁ VÁHA

POPIS:

Vždy k dispozícii a pripravená podať ten najlepší výkon.

Tak by sme mohli charakterizovať váhu Medisana PSD, ktorá funguje na klasickom - dobre známom - princípu.

Kolieskom nastavte hodnotu na ciferníku do polohy 0 a môžete začať s vážením.

Nemusíte si robiť starosti s žiadnymi batériami ani osobnými dátami - jednoducho vstúpte na vážiacu plochu, ktorá je z dôvodu zvýšenia bezpečnosti vybavená protišmykovou úpravou, a okamžite zistíte, koľko ste od predchádzajúceho váženia schudli, či pribrali.

Nemusíte na nič čakať, nijako špeciálne sa pripravovať ani s váhou 40461 zložito manipulovať.

Jednoducho hore a dole, nič viac.

Ak patríte k milovníkom tradícií a klasického prístupu, kúpte si túto analógovú váhu Medisana, ktorá však povýšila klasickú konštrukciu osobné váhy na dizajnový kúsok tým, že otočné koliesko nahradila ukazovateľom ciferníkového typu.

PARAMETRE:

• Typ: Analógová
  • Typ batérie: nie
  • Hmotnostné jednotky: kg
  • Tlačidlá: Nastavovacie koliesko
  • Použitie: Domáce
  • Váhový limit: 150 kg
  • Programovanie osobných údajov: nie
  • Zapamätanie osobných dát osôb: nie

bezpečnostné sklo

• , zakúpené v Leontyna.sk

• analógové váhy sa nepokazia ako digitálne

• Veľký čitateľný displej

• Veľký ciferník
    • Bezbariérová váha
    • Prekvapivo naživo pekný dizajn, i keď prvotne, podľa fotky na internete, som sa toho trošku bála
    • Odlepuje sa vrchná vrstva, tá čierna, na ktorú sa stúpa. Začalo to behom prvých pár dní, od doručenia tovaru. Nereklamovali sme ju. Prilepiť sa nám to však ešte nepodarilo.

Dobrá váha za prijateľnú cenu. Odlupujúca sa vrchná vrstva nás moc neteší.

• Presnost
    • Zistite neprijemnu spravu o svojej hmotnosti.

Presna vaha, ktora vas nuti zamysliet sa na tym, co robit s nezelanou hmotnostou.

• , zakúpené v Alza.sk

• dobry dizajn

celkove sa mi produkt pači

• , zakúpené v mabitech.sk

• vaha je pevna a je z kovu
    • pre tento produkt som sa rozhodla preto lebo:
    • vaha je kvalitna,
    • je cela z kovu,
    • je pevna a
    • hlavne vazi presne.
    • nic

vahu som si kupila preto lebo sa mi pacila, ze bola z kovu, pevna, kvalitna.
    vaha vazi presne tak ako som si predstavovala.
    tuto vahu by som urcite odporucala aj ostatnym pretoze ja som s nou velmi spokojna...( vystriedala som tri vahy a ani s jednou som nebola spokojna) tato vaha znacky MEDISANA je spolahliva na vazenie. odo mna dostava 1.

• , zakúpené v mabitech.sk

som maximalne spokojna