Momert 7710

0 osob
LCD displej
biele

• , zakúpené v brel

• Klasická mechanická osobná váha, netreba vymieňať batérie, dúfam, že vydrží toľko ako predošlá, t.j. 40 rokov.
    • bez batérií, mechanická

Váha je veľmi pekná, vyhovuje aj farebná kombinácia.

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• kvalita za prijateľnú cenu
    • rýchle doručenie tovaru

Pamäť
0 osob
LCD displej
biele

Osobná mechanická váha ponúka jednoduché váženie na mechanickom princípe. Váha nepotrebuje batérie, takže netreba žiadne kupovať a meniť. Jednoducho sa stačí na váhu postaviť a okamžite vidíte na analógovom displeji Vašu hmotnosť. Kapacita váhy je až 125 kg. Momert ponúka niekoľko farebných prevedení.

Popis produktu:

• rozmery: 254x250x55 mm

Info v obchode3 €95 % • 291 recenziíĎalšie informácie

• Jednoduché, ľahké, čitateľné. Veľmi osvedčené a testované
    • Nie.

Pretože to je to, čo som videl, že som chcel.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Ako osoba so zdravotným postihnutím by som sa k obchodom nedostal.

Musela som ho dosť pozorne sledovať, kým dorazí - pravdepodobne preto, že som si ho objednala v druhej polovici týždňa.

• , zakúpené v brel

• bez batérií, mechanická

Váha je veľmi pekná, vyhovuje aj farebná kombinácia.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Info v obchode3 €95 % • 291 recenziíĎalšie informácie
    • , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Mám dobrú kvalitu za najnižšiu cenu.

Som úplne spokojný.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
        • Vybral som si najlacnejšiu možnosť, ale neľutujem to. Dostal som veľmi pekný a dokonale fungujúci produkt.
        • Prišla rýchlo.

S výrobkom som veľmi spokojný.

• Pohodlné používanie.

Vrie ako blesk a šetrí čas.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

S produktom som úplne spokojný, je jednoduchý a presný.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
          • Je praktická, nie je v nej nič zbytočné.

Môj predchádzajúci zostatok je pokazený. Pozrel som sa na to na nete, bola to dobrá hodnota, mala pekný dizajn.

• Spoľahlivý, starý typ.
          • Nič.

Digitálna váha zakaždým ukázala iný výsledok.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
          • Nie je potrebné meniť batérie každý mesiac

Kvalitný výrobok.